درباره گروه ناب

 
گروه ناب یک شرکت مشاوره مدیریت است که دانش عمیق کسب و کار را با تخصص در حوزه های استراتژی، نوآوری، تحلیل داده و آينده پژوهی تلفیق می‌کند. گروه ناب یک شرکت ارایه دهنده راه‌حل‌های جامع است که به سازمان‌ها، شرکت‌ها و کسب‌وکارها جهت رشد و نوآوری کمک می‌کند. ما با مشتریان‌مان همکاری می‌کنیم تا: ظرفیت‌‌های نوآوری بسازند، استراتژی‌های رشد را توسعه دهند، رقابت‌پذیرتر شوند، استراتژی را اجرا کنند و در نهایت محصولات، خدمات و مدل‌های کسب‌وکار نوآورانه بهتری را خلق کنند.

روش‌های سنتی به پایان عمر خود نزدیک می‌شوند و در بهترین حالت به نوآوری‌های تدریجی منتهی می‌شوند. شرکت‌ها باید از الگوهای موفقیت گذشته خود رها شوند و در گزینه‌های آینده خود سرمایه‌گذاری کنند. ما به رهبران کمک می‌کنیم تا یک استراتژی جهشی را توسعه داده و برای رشد کسب‌وکار، نوآوری را به پیش ببرند.

ما در زمان هیجان انگیزی زندگی می‌کنیم. تغییرات با شتاب رخ می‌دهند، دگرگون‌سازی یک هنجار و نُرم جدید است و این دو، فرصت‌های جدیدی را در اختیار کسانی قرار می‌دهد که جرأت روبرو شدن با آینده را دارند. ما آماده همکاری با کسانی هستیم که در چنین محیط پر تغییر و پراسترسی قرار گرفته‌اند.

ما یک رویکرد سیستمی و داده محور برای توسعه عمیق  بینش در مورد نیازهای مشتری و مصرف کننده را توسعه داده‌ایم، تغییرات در بازارها را تحلیل می‌کنیم، نوآوری‌های صنعتی را رصد می‌کنیم و فرضیات ریشه‌دار منتهی به فرصت‌های نوظهور نافرجام و نامشخص را به چالش می‌کشیم.

مشتریان‌مان معتقدند ما متفاوت فکر می‌کنیم. ما به آنها کمک می‌کنیم تا در یک محیط به سرعت در حال تغییر به خوبی رقابت کنند. به عنوان یک شرکت ارایه دهنده راه‌حل‌های جامع، ما با مدیران سطح بالا و رهبران ارشد همکاری می‌کنیم تا نوآوری در سازمان‌شان محقق شود. هدف ما ایجاد یک اثر واقعی از طریق خلق قابلیت و فرهنگ ماندگار و در کلاس جهانی  برای نوآوری است.

استراتژی

 

خلق یک استراتژی متمرکز بر آینده، متمایز و محرک نوآوری 

خلق کسب‌وکار

 

شناسایی فرصت‌ها، توسعه و گسترش کسب‌وکار شما به منظور افزایش رشد

توسعه قابلیت‌های نوآوری

 

توسعه قابلیت‌ها و فرهنگ نوآوری در کلاس جهانی 

ارزش‌های محوری گروه ناب

برای ما مهم است که مشتریان و شرکای استراتژیک‌مان از حضور ما لذت ببرند و احساس کنند که ارزشی بیش از آنکه در غیاب ما می‌توانستند کسب کنند را به دست آورده‌اند.

 

ما با دانش، احساس و قلب‌مان وارد سازمان می‌شویم و در خروجمان یک دستاورد و یک خاطره خوب را به عاریه می‌گذاریم.

تجارب ما

 تجربه

20سال

 تعداد پروژه‌ها

بیش از100پروژه

 تعداد افراد آموزش دیده

بیش از10000نفر