تحلیل داده

 

سرمایه‌های داده‌ای خود را بهینه کنید

تصور کنید که تحلیل کسب‌وکار پیشرفته‌ای داشته باشید که به شما امکان دیدن و پیش‌بینی همه چیز را در همه جا می‌دهد. هر نوع تعامل با مشتری، هر حرکتی در زنجیره تامین، هر تراکنش حال و آتی مالی. یک معماری داده را تصور کنید که به شما این امکان را می‌دهد که تمام اطلاعات را سریعا پردازش کنید تا بینش خود از مشتری را بهبود بخشید و محصولات را سریع‌تر بسازید یا جلوی کلاهبرداری ها را پیش از وقوع بگیرید.

حال تصور کنید که از تحلیل‌های پیشگویانه استفاده کنید که به شما امکان می‌دهد تا نسبت به حوادث پیش از وقوع واکنش نشان دهید، ریزش و از دست دادن مشتریان را متوقف کنید، از حوادث پیش‌گیری کنید، و یا حتی تاثیر درمان‌های پزشکی را پیش‌بینی کنید.

و تصور کنید که آیا تحلیل می‌تواند به شما در هدایت نوآوری کسب‌وکار و بازکردن جریان‌های کاملا جدید درآمد از طریق توسعه محصولات و ارایه ارزش پیشنهادی که تاکنون حتی به آنها فکر هم نکرده‌اید کمک کند.

این مانند داشتن یک ابر قدرت است.

خبر خوب این است که داده‌ها دارایی است که از قبل متعلق به شما است. ما به شما کمک خواهیم کرد تا وضعیت فعلی خود را تحلیل  کنید، یک پایه و اساس داده‌‌‌‌‌ای قوی ایجاد کنید، و سپس از آن داده‌ها بهره ببرید و از قدرت اطلاعاتی که در اختیار دارید برای بهینه‌سازی عملکرد کسب‌وکار و تجاری‌سازی فرصت‌های داده‌ای استفاده کنید.  

چگونه از تحلیل داده‌ها استفاده می‌کنیم؟

یک) پایه‌ای برای داده‌هایتان بسازید

تحلیل‌های موثر با داده‌های مطمئن شروع می‌شود

شما از داده‌های خود برای هدایت نوآوری در کسب‌وکار استفاده می‌کنید، بنابراین جایی برای خطا وجود ندارد. کیفیت داده‌ها با حکمرانی صحیح داده‌ها آغاز می‌ شود. این باید به خوبی سازمان یافته، مرتبط، دقیق و قابل فهم باشد. ما به ایجاد چارچوب داده‌های، ایجاد استراتژی، بهینه سازی زیرساخت‌ها، فرآیندها و سیستم‌های  خلق فرهنگی برای تبدیل شدن به یک سازمان داده محور کمک خواهیم کرد.

 

دو) بکارگیری تحلیل‌های پیشرفته

داده‌های خود را به یک منبع قدرت تبدیل کنید

بعد از این که شما از معماری داده‌های درستی برخوردار شدید و توانستید به کیفیت داده‌های خود اعتماد کنید، حال با آنها چه می‌کنید؟ این جایی است که تحلیل‌های پیشگویانه وارد می شود. از داده های شما استفاده می‌کند تا این امکان را به شما بدهد که اقدامات پیشگیرانه انجام دهید نه واکنشی. قبل از وقوع حوادث از تحلیل ریسک استفاده کنید. اطلاعات مرتبط با بینش مشتری را جمع آوری کنید تا چند هفته قبل از انکه مشتریان خود را از دست بدهید بتوانید اقدامات موثری انجام دهید. معاملات خود را از طریق کسب و ادغام داده‌ها پیش‌بینی و بهیه‌سازی کنید. سیگنال‌ها را از پارازیت‌ها فیلتر کنید و با اطمینان به جلو نگاه کنید. ما به شما در هر مرحله از راه نشان خواهیم داد که چگونه این کارها را انجام دهید.

 

سه) بهبود عملکرد کسب‌وکار

آنچه را که امروز انجام می دهید را بهتر انجام دهید.

هر واحد وظیفه‌ای در هر کسب‌وکار و در هر صنعتی می‌تواند کارها را به شکل موثرتری انجام دهد. به عنوان مثال، تحلیل می‌تواند به شما در درک و بهینه سازی زنجیره ارزش در صنعت خرده فروشی و مدیریت هزینه‌های عملیات کمک کند. فناوری را بهینه کنید و بینش مشتری را بدست آورید. رشد را از طریق مدل‌های قیمت‌گذاری استراتژیک و بازاریابی مبتنی بر داده‌ها فراهم کنید این کار به ماکزیمم کردن سود منجر خواهد شد.

 

چهار) کشف فرصت‌های نواوری

کشف فرصت‌های ناشناخته کسب‌وکار

اگر داده‌ها یک منبع سوخت جدید است، آنگاه نوآوری کسب‌وکار هنگامی حاصل می‌شود که شما بدانید کجا و چگونه با آن برخورد کنید. ما به اتفاق هم، فناوری‌های نوظهور را مورد بررسی قرار می دهیم، ایده‌های نوآورانه را آزمایش می‌کنیم و راه‌هایی را برای بازنگری در شیوه انجام کارها کشف خواهیم کرد.

تماس با مابرای ارتباط با کارشناسان ما کلیک کنید


  ارسال فایل

  بینش‌های مرتبط

  3-Factors-of-a-Blue-Ocean-Strategy
  سپتامبر 19, 2021

  نقشه ذهنیِ رهبری اقیانوس آبی

  رهبری اقیانوس آبی می‌تواند به سازمان‌ها در آزاد کردن و تحقق اقیانوس‌های پتانسیل کارکنان کمک کند و ...
  Water-Sea---2560x1600---1610-2560x1600
  سپتامبر 19, 2021

  عملیاتی کردن رهبری اقیانوس آبی

  رهبران اقیانوس آبی برنده می‌شوند، زیرا وقت و تلاش آنها از فعالیت‌های کم ارزش آزاد می‌شود، بنابراین ...
  The true blue ocean – ProjectVRM
  سپتامبر 19, 2021

  سیاست اقیانوس آبی: پیروزی ترودو در انتخابات

  ترودو، با توجه بیشتر به افراد غیر رأی دهنده، در خلاف جهت سیاسیون سنتی حرکت کرد. این گروه عمدتاً از ...
  sea_-bay_-sky_-vehicle_-clouds_-blue_-tower_-coast_
  سپتامبر 19, 2021

  آیا می‌توان از رهبری اقیانوس آبی برای استارتاپ‌ها و سازمان‌های کوچک استفاده کرد؟

  رهبری اقیانوس آبی به طور یکسان برای سازمان‌های بزرگ، متوسط ​​و کوچک اثربخش است. در واقع، یکی از نقاط ...