تحلیل داده

 

سرمایه‌های داده‌ای خود را بهینه کنید

تصور کنید که تحلیل کسب‌وکار پیشرفته‌ای داشته باشید که به شما امکان دیدن و پیش‌بینی همه چیز را در همه جا می‌دهد. هر نوع تعامل با مشتری، هر حرکتی در زنجیره تامین، هر تراکنش حال و آتی مالی. یک معماری داده را تصور کنید که به شما این امکان را می‌دهد که تمام اطلاعات را سریعا پردازش کنید تا بینش خود از مشتری را بهبود بخشید و محصولات را سریع‌تر بسازید یا جلوی کلاهبرداری‌ها را پیش از وقوع بگیرید.

حال تصور کنید که از تحلیل‌های پیشگویانه استفاده کنید که به شما امکان می‌دهد تا نسبت به حوادث پیش از وقوع واکنش نشان دهید، ریزش و از دست دادن مشتریان را متوقف کنید، از حوادث پیش‌گیری کنید، و یا حتی تاثیر درمان‌های پزشکی را پیش‌بینی کنید.

و تصور کنید که آیا تحلیل می‌تواند به شما در هدایت نوآوری کسب‌وکار و گشودن دریچه‌های کاملاً جدید درآمد از طریق توسعه محصولات و ارایه ارزش پیشنهادی که تاکنون حتی به آنها فکر هم نکرده‌اید، کمک کند.

این مانند داشتن یک ابر قدرت است.

خبر خوب این است که داده‌ها دارایی است که از قبل متعلق به شما است. ما به شما کمک خواهیم کرد تا وضعیت فعلی خود را تحلیل  کنید، یک پایه و اساس داده‌‌‌‌‌ای قوی ایجاد کنید، و سپس از آن داده‌ها بهره ببرید و از قدرت اطلاعاتی که در اختیار دارید برای بهینه‌سازی عملکرد کسب‌وکار و تجاری‌سازی فرصت‌های داده‌ای استفاده کنید.  

چگونه از تحلیل داده‌ها استفاده می‌کنیم؟

یک) پایه‌ای برای داده‌ها می‌‎‌سازیم

تحلیل‌های موثر با داده‌های مطمئن شروع می‌شود

ما از داده‌ها برای هدایت نوآوری در کسب‌وکار استفاده می‌کنیم. حوزه نوآوری سعی و خطا نیست. کیفیت داده‌ها با حکمرانی صحیح داده‌ها آغاز می‌‌شود. این باید به خوبی سازمان یافته، مرتبط، دقیق و قابل فهم باشد. ما به ایجاد چارچوب داده‌ها، ایجاد استراتژی، بهینه سازی زیرساخت‌ها، فرآیندها و سیستم‌ها برای تبدیل شدن به یک سازمان داده محور کمک خواهیم کرد.

 

دو) بکارگیری تحلیل‌های پیشرفته

داده‌های خود را به یک منبع قدرت تبدیل کنید

بعد از این که معماری داده‌ها را انجام دادیم این امکان را فراهم خواهیم کرد که به کیفیت داده‌ها اعتماد کنیم. در این مرحله ما تحلیل‌های پیشگویانه انجام می‌دهیم. از داده‌ها استفاده می‌کنیم تا این امکان را به مشتریانمان بدهیم تا

  • اقدامات پیشگیرانه انجام دهند نه واکنشی.
  • قبل از وقوع حوادث از تحلیل ریسک استفاده کنند.
  • اطلاعات مرتبط با بینش مشتری را جمع آوری کنند تا قبل از آنکه مشتریان خود را از دست بدهند بتوانند اقدامات موثری انجام دهند.
  • معاملات خود را از طریق کسب و ادغام داده‌ها پیش‌بینی و بهیه‌سازی کنند.
  • سیگنال‌ها را از پارازیت‌ها فیلتر کنند و با اطمینان به جلو نگاه کنند.

ما به شما در هر مرحله از راه نشان خواهیم داد که چگونه این کارها را انجام دهید.

 

سه) بهبود عملکرد کسب‌وکار

آنچه را که امروز انجام می دهید را بهتر انجام دهید.

هر واحد وظیفه‌ای در هر کسب‌وکار و در هر صنعتی می‌تواند کارها را به شکل موثرتری انجام دهد. به عنوان مثال، تحلیل می‌تواند به شما در درک و بهینه سازی زنجیره ارزش در صنعت خرده فروشی و مدیریت هزینه‌های عملیات کمک کند. فناوری را بهینه کنید و بینش مشتری را بدست آورید. رشد را از طریق مدل‌های قیمت‌گذاری استراتژیک و بازاریابی مبتنی بر داده‌ها فراهم کنید این کار به ماکزیمم کردن سود منجر خواهد شد.

 

چهار) کشف فرصت‌های نواوری

کشف فرصت‌های ناشناخته کسب‌وکار

اگر داده‌ها یک منبع سوخت جدید است، آنگاه نوآوری کسب‌وکار هنگامی حاصل می‌شود که شما بدانید کجا و چگونه با آن برخورد کنید. ما به اتفاق هم، فناوری‌های نوظهور را مورد بررسی قرار می دهیم، ایده‌های نوآورانه را آزمایش می‌کنیم و راه‌هایی را برای بازنگری در شیوه انجام کارها کشف خواهیم کرد.

تماس با مابرای ارتباط با کارشناسان ما کلیک کنید
افزونه "فرم تماس 7" نصب یا فعال نشده است

بینش‌های مرتبط

image
می 8, 2024

شاخص تولید دام (2014-2016 = 100)

Bokeh Plot References : WorldBank تحلیل نمودار روند زمین های کشاورزی ایران روندی نزولی دارد. با توجه به افزایش جمعیت
image
می 7, 2024

زمین زیر کشت غلات (هکتار)

    References : WorldBank تحلیل نمودار روند زمین های کشاورزی ایران روندی نزولی دارد. با توجه به افزایش جمعیت ...
image
می 7, 2024

مساحت زمین (کیلومتر مربع)

    References : WorldBank تحلیل نمودار روند زمین های کشاورزی ایران روندی نزولی دارد. با توجه به افزایش جمعیت ...
image
می 7, 2024

منطقه جنگلی (کیلومتر مربع)

Bokeh Plot References : WorldBank تحلیل نمودار روند زمین های کشاورزی ایران روندی نزولی دارد. با توجه به افزایش جمعیت